Technický SEO audit

ZAJISTÍME VÁM TECHNICKÝ SEO AUDIT

Webové stránky jsou vaší výstavní skříní. Samozřejmě musí působit na zákazníky atraktivním a důvěryhodným dojmem. Stejně tak velkou péči je potřeba věnovat i samotnému nastavení stránek. Zpracujeme pro vaše stránky technickou SEO analýzu, která ukáže nedostatky webu či e-shopu při procházení aindexaxi obsahu vyhledávači. Jednotlivým nedostatkům doplníme prioritu, abyste věděli, na co se zaměřit.

V čem vám pomůže technický SEO audit?

Ze zkušeností víme, že každý web je možné vylepšit. Pak jen záleží na vašich konkrétních potřebách. Abyste se mohli správně rozhodnout, čemu dát prioritu ve vývoji stránek, dodáme vám relevantní informace.

Mezi typické příklady, kdy je potřeba SEO audit, patří situace, kdy vytváříte vlastní obsah, který se však nezobrazuje v organickém vyhledávání nebo jste zaznamenali náhlý propad návštěvnosti z vyhledávačů. Stejně tak v případě, kdy dlouhodobě nejste spokojeni s návštěvností a konverzemi z vyhledávání Googlu a Seznamu, SEO audit vám ukáže, kde může být problém.

Samotným příkladem, ve kterém klientům doporučujeme SEO audit, je situace, kdy řeší nový web nebo přešli na jinou platformu a potřebují ověřit, zda je vše nastaveno správně.

Co je technický SEO audit?

Vyhledávače Google i Seznam kladou stále větší nároky na majitele stránek, kteří se chtějí zobrazovat na předních pozicích v organickém vyhledávání. Díky technickému SEO auditu zjistíte, jaké nedostatky má váš web a kde je příležitost pro jeho vylepšení.

Technický SEO audit se zaměřuje na průchodnost webu roboty, crawl budget, indexaci správného obsahu a rychlost webu. V případě, že chcete vědět, zda máte na kvalitní obsah pro vyhledávání či správně nastavené zpětné odkazy, můžeme vám v rámci kompletní SEO analýzy připravit hodnocení stránek pro zvýšení návštěvnosti a konverzí.

Jaký výstup z technického SEO auditu dostanete?

Připravíme vám přehledný dokument, jehož rozsah se pohybuje od 25 do 50 stran, na kterých jsou popsány skryté nedostatky a technické překážky, které ovlivňují návštěvnost vašich stránek.

V auditu budou prioritizovány a definovány přesné kroky, které povedou k optimalizaci pro vyhledávače a zvyšování organické návštěvnosti. Abychom vám usnadnili implementaci výstupů z auditu, popíšeme vám ve výstupu specifikaci technických úprav s vizualizacemi úprav vzhledu.

Můžeme poradit? Kontaktujte nás!

Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.