Analýza klíčových slov

JAKÁ KLÍČOVÁ SLOVA SE HLEDAJÍ?

Analýza klíčových slov pomáhá správně využít nejčastěji využívaná slova v obsahu na vašich stránkách, a navyšovat tak organickou návštěvnost. Využijete ji i při tvorbě PPC reklam ve vyhledávačích, díky čemuž budete mít větší pravděpodobnost návratnosti investic do reklamy.

Proč potřebujete analýzu klíčových slov?

klíčových slov není samospásná, obzvlášť v případě, kdy vám ji připraví známý během hodiny. Kvalitně zpracovaná analýza klíčových slov odkrývá spoustu tajemství chování zákazníků na internetu a dává vám výhodu k jejich správnému oslovení.

 

Analýzu si můžete snadno udělat sami na základě veřejně dostupných údajů z Googlu a Seznamu. Jak už možná víte, takhle to nefunguje. Kdyby si mohl analýzu klíčových slov každý stáhnout, neměla by v online prostředí tak velký význam. Nestačí jen zjistit, jak je výraz vyhledávaný a kolik je očekávaná cena za proklik. Pro úspěšný byznys potřebujete vědět mnohem více. Třeba jaký je konverzní potenciál daných výrazů, jaká je u výrazu relevance pro dosažení cíle na vaší stránce a spoustu dalších informací.

Analýza klíčových slov

Co zjistíte z analýzy klíčových slov?

Dostanete velkou tabulku výrazů a jejich řazení pro účely reklamy ve vyhledávácí síti na Googlu i Seznamu. Stejně tak zjistíte, která slova nesmí na vašich stránkách chybět, aby zaujaly roboty a zlepšily relevanci vašich stránek. Jeden obrázek řekne jako tisíc slov, ale jedno správné slovo na správném místě může být více než tisíc obrázků.

 

Díky kvalitně zpracované analýze zjistíte, která slova a výrazy pomohou plnit vaše obchodní cíle v online prostředí. Samozřejmě by pro vás tabulka s hledanými výrazy mohla být matoucí, proto vám k ní samozřejmě dáme detailní komentář s doporučeními, jak na výkonnostní kampaně a optimalizaci stránek pro vyhledávače. Pokud budete chtít, rádi se práce na dosažení vašich byznysových cílů ujmeme.

Můžeme poradit? Kontaktujte nás!

Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.