Srovnání cen na Zboží.cz

Reklamní systém Zboží.cz od společnosti Seznam je jedním z nejrozšířenějších srovnávačů zboží v České republice. Srovnávač Zboží.cz využívá interní PPC systém, který pomáhá zviditelnit nabídky inzerentů na předních pozicích na základě klíčových slov.

Srovnání PPC a cenového porovnávače

Podobně jako další zbožové srovnávače nabízí systém od Seznamu inzerentům možnost nabídnout produkty široké veřejnosti s poměrně vysokým konverzním poměrem. Na základě potřeb uživatelů srovnávač ukazuje konkrétní produkty, které jsou pro samotné uživatele nejrelevantnější.

Zalistování produktů do srovnávače je s kvalitně připraveným XML feedem poměrně snadné. Stačí si založit účet na Seznamu, přes který následně importujete produkty do databáze. Právě správné nastavení XML feedu však bývá problémem pro podnikatele a menší firmy, které nevyužívají specialistů.

Data z XML mají vliv nejen na samotné produkty, jejich dostupnost či cenu, ale třeba i místo výdeje. Stejně jako na Heurece je možné ve srovnávači při správném spárování produktů využít biddování, které je možné jak ze samotného srovnávače, tak pomocí nástroje Mergado.

Výhody Zboží.cz

  • Zacílení na uživatele, kteří hledají konkrétní produkt

  • Možnost bidování nebo řazení dle ceny produktu

  • Zobrazení produktů podle lokality uživatelů

Máme ověření Skliku i Zboží.cz

Pro naše zákazníky pravidelně konzultujeme nastavení kampaní a potenciál zvýšení výkonu přímo se seniorními konzultanty české jedničky Seznam.cz.

Můžeme poradit? Kontaktujte nás!

Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.