Katalogy a agregátory

Český trh nabízí pro inzerenty kromě komplexních srovnávačů zboží (Heureka, Zboží) také srovnávače zaměřené tematicky. Srovnávač Favi nabízí možnost nabídky v segmentu nábytku, dekorací, koupelen, kuchyní a dalšího vybavení domova. Konkurentem Favi je ze stejného odvětví srovnávač Biano, který však nedosahuje pro inzerenty výsledků jako rozšířenější Favi a zároveň je komplikovanější pro nastavení reklam. Z oboru módy je na českém trhu úspěšný srovnávač GLAMI.

FAVI

FAVI je nejen pro české inzerenty nejzajímavější srovnávač v oblasti nábytku a vybavení domácnosti, který je dostupný v pěti evropských zemích a měsíčně zaznamená přes 13 milionů návštěvníků. Inzerentům nabízí relevantní cílovou skupinu, která přímo hledá produkty do domácnosti. Za vysokou návštěvností stojí kromě široké nabídky také propracované uživatelské prostředí, kde je možné využít spousty filtrů, a najít tak poměrně přesně hledaný produkt. Uživatelská přívětivost však na druhé straně klade nároky na nastavení systému (načtení produktů přes Heureka feed).

Na základě široké nabídky je zde i velká konkurence, která ve spojení s nemožností přímého biddování ve feedu zvyšuje náklady na využití srovnávače.

BIANO

Srovnávač Biano.cz funguje na stejném principu jako FAVI, proti kterému má však mnohem méně návštěvníků, čemuž odpovídá i nižší konkurence inzerentů.

Na základě široké nabídky je zde i velká konkurence, která ve spojení s nemožností přímého biddování ve feedu zvyšuje náklady na využití srovnávače.

GLAMI

Módní srovnávač GLAMI je kromě klasického inzertního místa také komunitním prostorem pro uživatele, kteří zde mohou tvořit vlastní kolekce a sdílet je mezi sebou. Inzerenti na GLAMI mohou využít placenou i neplacenou (potřeba instalace Glami pixelu) verzi.

Placená inzerce funguje podobně jako u ostatních srovnávačů, kde inzerent platí za proklik. Importování produktů na srovnávač probíhá opět přes XML feed, u kterého je potřeba detailně vyplnit velikosti a materiál, ze kterého je oděv vyplněný.

Můžeme poradit? Kontaktujte nás!

Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.