O nás

JSME FULL SERVICE DIGITÁLNÍ AGENTURA

A POMÁHÁME FIRMÁM ROZVÍJET JEJICH PODNIKÁNÍ

Zvolte komplexní řešení nebo jednu z našich služeb a začněte s digitálním marketingem od 2GIS ještě dnes!

V naší pražské pobočce se staráme o více jak 100 klientů. Pro optimalizaci využíváme nejnovějších řešení, které našim klientům zajišťují 100% servis a pomáhají jim být vždy o krok napřed před konkurencí.

1 999

Globální 2GIS vzniklo v roce 1999 jako databáze firem

15

Pražská pobočka 2GIS vyrostla do týmu 15 kreativních a talentovaných specialistů

100

Aktuálně pomáháme více než 100 klientům

HISTORIE

V roce 2013 vznikla pobočka 2GIS v Praze a začala práce na práci aplikace 2GIS pro Prahu. Začalo se s mapováním města a zavedením informací o podnicích, parcích, MHD a mnoho dalších informací.

V roce 2016 jsme krom propagace v naší aplikaci 2GIS začali s propagací výkonnostních kampaní na Facebooku a Googlu. Časem jsme se přeorientovali na digitální agenturu. Aktuálně se soustředíme nejen na výkonnostní kampaně, ale i na další segmenty, které online marketing nabízí.

NAŠE HODNOTY

JDEME VSTŘÍC

Každý klient má specifická očekávání a představy o tom, jak by měla reklama fungovat. My tyto očekávání a přání respektujeme. Naši specialisté se soustředí na cíle, které společně s klientem před začátkem spolupráce stanovíme. Máme tak jasný plán, kam směřujeme a klient tak má přehled o vývoji svého podnikání.

DOBRÁ PRÁCE VYŽADUJE ČAS

Respektujeme kreativní proces a vytváříme řešení, která fungují. Uznáváme výsledky své práce pouze ve chvíli, kdy se realita setká s naší přesnou představou.

SÍLA JEDNOTLIVCE ALE I TÝMU

Věříme v sílu jednotlivce a v to, že dokáže vytvořit úžasné věci. Také věříme, že spojením všech členů týmu vytvoříme dokonalý celek, díky kterému dosahujeme vynikajících výsledků. Nedílnou součástí skvělého týmu je i sám klient.

PTÁME SE, NEMLČÍME

Komunikace je základ. Ptáme se a hledáme veškeré možnosti tak, abychom dosáhli maximálních možných výsledů a splnili vaše očekávání. Zakládáme si na tom, že veškeré plánované kroky oznámíme včas, abyste měli přehled o průběhu a realizaci jednotlivých kroků projektu.

JEDNODUCHOST

V jednoduchosti je krása a proto nehledáme složitá řešení či procesy tam, kde nejsou potřeba. Vybereme tak vždy to nejefektivnější řešení, abychom naplnili očekávání našich klientů.

VSTŘÍCNOST

Firmy se tají svým know‑how ve snaze vytvořit neprůhlednou bublinu. U nás se dočkáte podrobného popisu, odpovědi na veškeré dotazy a rádi poradíme i něco navíc.