Certifikáty a doporučení

SVÉ STANDARDY DRŽÍME NA CO MOŽNÁ NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

Náš tým pravidelně prochází školením a certifikací napříč PPC, SEO, UX a dalšími specializacemi.

Jsme Google partner

Google partner certifikát vyjadřuje dostatečné znalosti nástroje Adwords (Ads). Oceněním získáváme přístup k řadě výhod jako například kontakt přímo na Google konzultanty, info o chystaných novinkách.

Máme ověření Skliku i Zboží.cz

Pro naše zákazníky pravidelně konzultujeme nastavení kampaní a potenciál zvýšení výkonu přímo se seniorními konzultanty české jedničky Seznam.cz.

Na Facebooku jsme jako doma

Facebook partner certifikát vyjadřuje dostatečné znalosti nástroje Facebook Ads, zaručení kvalitní správy a výkonnosti reklamy. Pro naše zákazníky navíc pravidelně konzultujeme nastavení přímo s konzultanty Facebooku.

Maximalní využití dat

Pro zvýšení efektivity a doručení nejlepších výsledků napříč produktovou reklamou využíváme nástroj Mergado pro úpravu XML feedů, který ušetří až 90 % času Vašeho developera.

Viditelnost a kategorizace

Správné roztřídění a kategorizace produktů do struktury Heureky není úplně jednoduché. Přitom se jedná o zásadní krok pro zvýšení pravděpodobnost dobrých prodejů přes tento portál. Víme jak na to.

Vše stojí a leží na kvalitním e-shopu

Není nic důležitějšího než vybrat vhodného partnera. Jsme certifikovaní pro založení a správné nastavení Vašeho e-shopu u jedničky na českém trhu, platformy Shoptet.