Grafické práce

GRAFICKÉ PRÁCE NA MÍRU KLIENTA

Využijte naše profesionální grafiky, a zaujměte své potenciální zákazníky. V našem grafickém studiu pro vás připravíme funkční PPC bannery, vizuály na sociální sítě (Facebook, Instagram, LinkedIn a další) ve správných formátech. Nejprve vytvoříme 2 až 3 vizuály, ze kterých si vyberete klíčový. Ten následně rozpracujeme a ladíme.

Grafika pro PPC bannery

V týmu máme spoustu specialistů na online marketing, kteří se starají o plnění cílů klientů. Proto nejčastěji navrhujeme různé typy reklamních bannerů pro PPC kampaně na Google Adwords a Seznam Sklik.

Díky zkušenostem s přímou správou kampaní víme, co na lidi funguje. Stejně tak známe a využíváme formáty v různých velikostech, které zvýší výkon vaší kampaně. Po zpracování bannerů od nás dostanete finální výstupy, které můžete rovnou nasadit. Případně vám rádi pomůžeme s nasazením i zacílením kampaně.

Tvorba PPC bannerů - grafický návrh
Reklamní bannery pro facebook

Vizuály pro Facebook a Instagram

Lidé tráví na sociálních sítích stále více času, ale získat jejich pozornost je těžší než kdykoliv dříve. Pro efektivní využití sociálních sítích potřebujete zaujmout. K tomu vám rádi pomohou naši grafici, kteří vám připraví kompletní grafiku včetně úvodní fotky, loga i grafiky placených příspěvků.

Při tvorbě grafiky vycházíme z vaší vizuální identity, abychom dokázali posílit vnímání vaší značky. Vždy tvoříme více návrhů, takže si snadno vyberete nejlepší grafický vizuál, který vaše zákazníky osloví.

Tvorba firemního loga a grafické návrhy vizitek

Logo je nejvýraznějším symbolem vaší značky. Abyste byli úspěšní, musí nejen dobře vypadat, ale být i rozlišitelné od konkurence. Připravíme vám několik skic, z nichž si vyberte koncept, který se vám nejvíce líbí a naši kreativci dotáhnou logo do finální podoby.

Hotové logo vám dodáme v křivkách a všech potřebných formátech s možností zhotovení logomanuálu i celkové corporate identity společnosti. Samozřejmostí je zpracování vizitek či hlavičkového papíru.

Grafické návrhy vizitek
grafický návrh letáku

Grafické návrhy letáků, plakátů a brožur

Od kreativních návrhů po klasické DTP. Ať už potřebujete jakýkoliv typ tiskovin, rádi vám výstup zpracujeme. Pro naše klienty dlouhodobě tvoříme reklamní letáky, plakáty, billboardy, brožury, skládané letáky a mnoho dalšího.

Naši profesionální grafici a kreativci vám vytvoří i originální návrhy reklamních samolepek, etiket, reklamních polepů, cedulek, cenovek, reklamních tabulí a mnoho dalšího.

Reference grafických prací

Potřebujete vytvořit grafiku? Kontaktujte nás!

Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.